Share
20 czerwca 2020 Marcin Kruszyński

Shipping Manager – nowe integracje

Shipping Manager współpracuje z istniejącymi systemami i bazami danych umożliwiając automatyczne pobieranie informacji z platform aukcyjnych, sklepów internetowych oraz programów magazynowo-sprzedażowych w celu automatyzacji procesu wysyłki. Obecnie Shipping Manager zapewnia wymianę danych z ponad 30 najpopularniejszymi systemami, w tym Allegro, Amazon, e-Bay, Shoper, Empik czy Microsoft Dynamics. Ostatnio zintegrowane zostały: Wayfair, Shopify i Presta Shop.

Wayfair to amerykański sklep online, oferujący artykuły wyposażenia wnętrz, meble i elementy dekoracyjne. Platforma oferuje około 14 milionów produktów od ponad 11 000 globalnych dostawców, w tym około 200 z Polski.

Shopify to łatwa w obsłudze, elastyczna i w pełni konfigurowalna platforma dla sklepów internetowych i systemów punktów sprzedaży detalicznej. Oferuje m.in. narzędzia do płatności, marketingu i wysyłki oraz integrację fizycznego sklepu z internetowym.

PrestaShop to otwarte oprogramowanie sklepu internetowego. Oferuje ponad 300 różnych funkcji, w tym systemy komentarzy, banerów, analizy zamówień, systemy rabatowe oraz dodatkowe prezentacje wybranych produktów. Polecane dla małych i średnich e-sklepów, sprawdza się jednak również w przypadku dużych podmiotów.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,