Twoje potrzeby.
Nasze rozwiązania.
Porozmawiajmy o nich!

Chcesz porozmawiać o dedykowanej ofercie dla Twojej firmy?
A może chcesz dowiedzieć się więcej, jak nasze rozwiązania mogą pomóc w zwiększeniu efektywności operacji logistycznych?

Koniecznie zostaw nam kontakt do siebie, a nasz zespół specjalistów, skontaktuje się, aby porozmawiać o wymaganiach i zaproponować rozwiązania, które najlepiej będą pasować do potrzeb Twojego biznesu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Administratorem danych osobowych jest BMCG Software Sp. z o.o., ul. Balbinki 4, 02-495 Warszawa, tel. +48 222 952 300, biuro@bmcg.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem biuro@bmcg.pl Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem realizacji usługi, a ich niepodanie uniemożliwi jej realizację. Dane będą przetwarzane w celach realizacji usługi i prowadzenia konta użytkownika (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do wykonania umowy), marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu usunięcia konta przez użytkownika, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa. Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu