Share
15 czerwca 2019 Marcin Kruszyński

DTS w Shipping Managerze!

W Shipping Managerze dostępny jest już nowy przewoźnik – DTS. Nasz system do kompleksowego zarządzania przesyłkami pocztowymi, kurierskimi i drobnicowymi w serwisie krajowym i międzynarodowym jest już aktualnie zintegrowany z prawie wszystkimi przewoźnikami kuriersko – pocztowymi w Polsce. Korzystając z Shipping Managera możesz zdecydować o współpracy z firmą kurierską bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów integracji z nowym lub dodatkowym przewoźnikiem.

Logo DTSDTS Transport to wyspecjalizowana spółka z branży TSL świadcząca kompleksowe usługi transportowe. Od 18 obsługuje kompleksowo sklepy meblowe, budowlana oraz z branży RTV/AGD. W sztandarowej usłudze Home Delivery, oprócz zwyczajowej dostawy przewoźnik oferuje także wniesienie towaru, rozpakowanie, montaż mebli, instalację urządzeń RTV/AGD, sprzątnięcie zbędnych opakowań i utylizację niepotrzebnego sprzętu. Klienci DTS mogą korzystać z panelu on-line, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczących dostawy, w tym dokładna godzina dowozu towaru oraz szczegóły dotyczące samochodu transportowego oraz obsługującej go załogi.

Jeśli w swojej firmie korzystanie z kilku przewoźników pomyśl o aplikacji, która pozwoli Ci na zarządzanie nimi w jednym miejscu. Możesz korzystać z bezpłatnych aplikacji kurierów, ale tworzenie przesyłek i informacja o doręczeniach będzie stanowiła nie lada wyzwanie. W Shipping Manager wystarczy podać dane dostępowe wybranych przewoźników, a z poziomu aplikacji będziesz mógł generować listy przewozowe dla wszystkich współpracujących z Toba operatorów logistycznych. Obecnie Shipping Manager obsługuje 22 przewoźników kurierskich, pocztowych i drobnicowych. Każdy z nich jest w zasięgu jednego kliknięcia.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,