Integracje z przewoźnikami

Program Shipping Manager umożliwi Ci korzystanie prawie ze wszystkich firm pocztowych, kurierskich oraz transportowych oferujących swoje usługi dla klientów w Polsce. Aktualnie program zintegrowany jest z następującymi firmami:

 1. Poczta Polska
 2. DPD
 3. DHL
 4. UPS
 5. GLS
 6. InPost Paczkomaty w tym również Alle Paczka, Alle Kurier oraz E-commerce Polecony
 7. InPost Kurier
 8. Fedex
 9. Paczka w Ruchu
 10. Delta Kurier
 11. Pocztex
 12. KEX
 13. GEIS
 14. Patron Service

W ramach integracji z powyższymi firmami przewozowymi, będziesz mógł tworzyć dokumenty przewozowe w każdym udostępnionym przez danego przewodnika serwisie lokalnym, krajowym lub międzynarodowym. W każdej wersji Shipping Manager umożliwia tworzenie własnych wzorców wydruków, zawierających dokumentację do towaru takich jak rachunek, faktura lub nota dostawy, wraz z opcją dodania listu przewozowego oryginalnego lub listu przewozowego zwrotnego, w ramach logistyki zwrotów.

Dane otrzymane w ramach tworzonych przesyłek umożliwiają dynamiczne wyświetlanie kosztów przesyłek, [pobieranych z systemu każdego przewoźnika. O ile dana firma kurierska nie udostępnia zwrotnie wyceny przesyłki, w Shipping Manager mozliwe jest zaimplementowanie cennika (stawek z umowy) klienta i dynamiczna ich prezentacja w ramach utworzonych przesyłek ze względu na miejsce doręczenia, rodzaj usługi lub parametry przesyłki.

Ponadto Shipping Manager udostępnia dla każdego przewoźnika pełen automatyczny monitoring przesyłek oraz oparty na informacjach o moduł monitoringu i zebranych danych moduł zaawansowanych raportów przesyłek oraz skuteczności i terminowości doręczeń.

Share